مراحل تولید محصولات چرمی مونام

#

برند مونام با هدف تولید محصولات برتر قابل رقابت با انواع کیف های چرمی زنانه و مردانه و دیگر محصولات چرمی توسط مونا محمدی خلق گردید، هدف اصلی برای محصولات مونام طراحی خاص در کنار تولید با کیفیت و استفاده از مواد اولیه درجه یک می باشد، هدف ما ارایه محصول ایرانی شایسته هر ایرانی است.

مراحل خلق یک محصول در مونام مسیری طولانی را طی می نماید تا در نهایت بتوانیم کیف هایی را در بازار عرضه کنیم که حس خاص بودن را به شما منتقل نماید.

خلق ایده، طراحی و ساخت نمونه اولیه کیف چرمی

ما در دپارتمان طراحی همیشه جدیدترین مدل های عرضه شده در برندهای مطرح دنیا در حوزه محصولات چرمی و تولید کیف را رصد می نماییم و با توجه به جدیدترین مدلهای عرضه شده در دنیا و فرهنگ ایرانی و مدهای ارایه شده اقدام به ایجاد اسکیس و طرح های اولیه نموده و پس از آن اقدام به تولید ماکت اولیه محصول می نماییم.

پس از نهایی شدن طرح و نمونه اولیه، اقدام به طراحی و ایجاد الگوهای برش و تولید نمونه نموده که پس از این مرحله وظیفه مهم واحد بازرگانی مونام تهیه مواد اولیه مورد نیاز تولید می باشد.

تهیه مواد اولیه تولید مورد نیاز

قبل از اینکه مراحل تولید کیف شرح داده شود باید به مواد اولیه اشاره نمود که نقش بسزایی در کیفیت محصول تولیدی دارد. مواد اولیه کیف را می توان شامل موارد زیر دانست:

چرم، آستر، نخ نایلونی، روغن صنعتی، رنگ، قفل (رمزی یا ساده)، زیپ، میخ، کلیشه (جهت مارک) و ... می باشد و وظیفه دپارتمان بازرگانی در مونام تهیه مواد اولیه مرغوب و درجه یک می باشد، ما در این مرحله بر اساس رنگ و طرح های مورد نیاز، چرم های مصنوعی با بالاترین کیفیت را تهیه می نماییم.
شاید به جرات می توان گفت سخت ترین بخش در تهیه مواد اولیه تولید کیف، یراق آلات می باشد که می بایست از نظر شکل و ابعاد دارای بالاترین کیفیت تولید باشد زیرا نقش بسیاری در کیفیت و دوام کیف تولیدی خواهد داشت.
پس از این مرحله با توجه به طرح و نمونه اولیه، دیگر اقلام مورد نیاز کیف تهیه و به واحد تولید تحویل می گردد.

تولید کیف چرم

در این مرحله واحد تولید با توجه به استانداردهای تعریف شده واحد کنترل کیفیت، نهایت ظرافت و دقت را در کلیه مراحل تولید رعایت نموده و واحد نظارت تولید در کلیه مراحل تمامی محصولات تولیدی را مطابق با استانداردهای تعریف شده بررسی و کنترل می نماید.

در این مرحله ابتدا چرم و آستر بر اساس الگوهای تهیه شده در واحد طراحی برش داده می شوند و بوسیله قالبهای تیغه ای و دستگاه های پرس بر اساس الگوها فرم داده خواهند شد.
پس از این مرحله نوبت به تخته کاری کلیه قطعات چرم و آسترها می باشد و در نهایت محصول تخته کاری شده با نهایت ظرافت و دقت چرخکاری شده و پس از نصب سایر متعلقات کیف از جمله زیپ، میخ های زیر و رو، دسته کیف و ... کیف آماده می شود.
پس از آماده شدن کلیه کیف ها و محصولات چرمی، واحد کنترل کیفیت تمامی محصولات را بررسی کرده و در صورت تایید جهت عرضه به مشتریان آماده می باشد.

عرضه به مشتریان

مونام جهت حضور قوی در بازار و همچنین خدمات دهی بهتر به کلیه مشتریان خود چندین لاین فروش را راه اندازی کرده است، شما می توانید محصولات تولیدی ما را در بهترین گالری ها و مغازه های عرضه محصولات لوکس ایرانی و مزون های خاص و لاکچری خریداری نمایید. علاوه بر آن جهت دسترسی سریع و خرید آسان، شما می توانید از سایت مونام گالری کلیه محصولات ما را بصورت آنلاین خریداری نموده و ما در کمترین زمان آن را به دست شما خواهیم رساند، علاوه بر این اگر علاقمند به شبکه های اجتماعی هستید با فالو کردن پیج ما در اینستاگرام می توانید علاوه بر مشاهده کلیه محصولات و جدیدترین کالکشن های تولیدی ما، مستقیم اقدام به سفارش گذاری نمایید.

هف ما در مونام ارایه محصول ایرانی با کیفیت جهانی قابل رقابت با برترین برندهای این حوزه می باشد. شایان ذکر است کلیه محصولات خریداری شده مونام دارای 6 ماه گارانتی می باشند.