مونا محمدی

#

مونا محمدی تولید کننده کیف چرم زنانه در ایران با برند مونام

مونا (زهرا) محمدی دانش آموخته رشته مهندسی محیط زیست در مقطع لیسانس و فارغ التحصیل دوره های بازرگانی اتاق بازرگانی ایران می باشد.

مونا محمدی پس از سالیان سال تجربه در زمینه های تجارت و فعالیت های بازرگانی و صنعتی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و همکاری با شرکت های موفق و بنام این حوزه به دلیل علاقه شخصی به تولید و خلق ایده، بر آن شد که توانمندی خود را در این حوزه نیز محک بزند و در این راستا به تولید کیف چرم زنانه پرداخت.

اینجانب با توجه به سفرهای متعدد کاری و شخصی به کشورهای اروپایی علی الخصوص ایتالیا و فرانسه به شدت به حوزه مد و فشن، مدلینگ و طراحی در این زمینه علاقمند شدم و با توجه به داشتن اقامت کانادا شروع به گذراندن دوره های مربوط در این حیطه در کشور مذکور نموده و موفق به اخذ مدارک مربوطه از کالج های معتبر کاناد گردیدم.

مونا محمدی با توجه به اینکه امکان زندگی خارج از ایران را دارد ولی بنا به عرقی که به ایران و خدمت به کشور و مطرح کردن نام ایران در سطح بازارهای جهانی، اقدام به ایجاد برند مونام در حوزه تولید انواع محصولات چرمی شامل انواع کیف چرم زنانه، کیف چرم مردانه، انواع مینی بگ و دیگر محصولات این حوزه با اتکاء به نیروهای توانمند داخلی جهت تولید محصولات باکیفیت و ظرافت جهت عرضه در بازارهای داخلی و خارجی نمود.

"در حال حاضر با امید و پشتکار و داشتن چشم اندازی روشن در حوزه تولید محصولات چرمی خاص با تاسیس برند مونام در خدمت هموطنانم خواهم بود."