چگونه کیف چرم زنانه خود را سِت کنیم؟

  • دسته بندی:
  • تاریخ درج:

سِت کردن کیف چرم زنانه  با بقیه اقلام پوشیدنی تا چه اندازه می تواند متنوع باشد و آیا سبک لباس پوشیدن ما را تغییر دهد؟ کیف چرم را با کدام یکی از دیگر اقلام پوشاک باید ست کرد؟ چگونه می توان کیف چرم را با کفش، مانتو یا دیگر اقلام پوشیدنی ست کرد؟ اصلا لازم است که کیف چرم شما با دیگر اقلام پوشیدنی ست باشد؟

بسیاری از خانم ها چند کیف چرم یا معمولی دارند که در مناسبت ها یا موقعیت های مختلف از آن ها استفاده می کنند.

در دنیای مد و پوشاک، ست کردن همیشه مساله ای پیچیده بوده است. در ادامه به صورت موردی ست کردن رنگ کیف چرم با اقلام پوشیدنی را مرور می کنیم.

ست کیف چرم زنانه با لباس، مانتو یا بالاپوش

اگر قرار است در مراسمی خصوصی با بالاپوش یا لباسی ساده حضور داشته باشید و با خود کیفی دارید، یا اینکه قرار است در مراسمی نیمه خصوصی یا رسمی حاضر باشید و می خواهید مانتو را با کیف ست کنید به این مسئله توجه داشته باشید که ست کردن کیف چرم با بالاپوش به طور کلی ایده مناسبی نیست و طبق اصطلاح دنیای مد همدیگر را می پوشانند.

کیف دستی در عین کوچکی در نوع پوشش ما باید یک شخصیت مستقل داشته باشد و همرنگ بودن آن با مانتو، لباس یا هر نوع بالاپوش دیگری به طور کامل باعث محو شدن آن می شود. با این حال نزدیک بودن رنگ مانتو یا هر نوع بالاپوشی با رنگ کیف چرم زنانه می تواند ترکیب مناسبی ایجاد کند. مثلا مانتوی مشکی رنگ با کیف چرم زنانه خاکستری رنگ.

  • نوع مراسم را مشخص کنید.
  • در ست کردن کیف چرم، پیش از هر چیز نوع موقعیت مکانی که در آن باید حاضر باشید را مشخص کنید. اداره، خرید، مراسمات رسمی و غیره.

  • ست کردن با توجه به رنگ کیف های چرم زنانه
  • عمده کیف های چرم یا معمولی که مورد استفاده اند سفید، مشکی، برنزه و کرم رنگ هستند. بهترین رنگ کیف برای ست کردن قهوه ای و سیاه رنگ هستند. این رنگ ها بهتر است که با نوع پوشش رنگی خنثی استفاده شوند. مثلا اگر شما مانتوی قهوه ای یا خاکستری پوشیده اید، کیف دستی مشکی رنگ عالی است.

  • ست کردن کیف چرم با کفش
  • در ست کردن کیف چرم و کفش لازم نیست که هر دو از نظر رنگ، لزوما مشابه هم باشند.اما توجه داشته باشید که رنگ آنها رنگی متضاد هم نباشد. مثلا یک کیف چرم قرمز رنگ با یک کفش اسپورت آبی رنگ کاملا در تضاد با هم هستند.

  • بهترین رنگ های کیف چرم برای ست کردن
  • کیف چرم زنانه مشکی تقریبا با هر رنگی قابل ست کردن است.اما اگر رنگ مشکی خسته شده اید، نگاهی به مانتو، بالا پوش و بویژه کفش خود داشته باشید و رنگ کیف چرم خود رابا توجه به آن ها انتخاب کنید.

نتیجه گیری

کیف چرم زنانه مشکی تقریبا با هر رنگی قابل ست کردن است.اما اگر رنگ مشکی خسته شده اید، نگاهی به مانتو، بالا پوش و بویژه کفش خود داشته باشید و رنگ کیف چرم خود رابا توجه به آن ها انتخاب کنید.

اگر چندان راغب به استفاده از رنگ های روشن نیستید، به رنگ های سبز یا لاجوردی هم فکر کنید. کیف چرم زنانه سبز با لاجوردی رنگ تقریبا مثل رنگ مشکی قابلیت ست کردن بالایی دارد.

رنگی که در حال حاضر در دنیای کیف های چرم مد شده است، کیف چرم سرخ رنگ است. که البته به خاطر اصطلاحا"جیغ بودن" رنگ قرمز، اگر اعتماد به نفسی در حد افراد مشهور یا بازیگران معروف سینما دارید به سراغ این رنگ بروید.

چگونه کیف چرم زنانه خود را سِت کنیم؟