نکانی پیرامون خرید کیف چرمی زنانه و مردانه

  • دسته بندی:
  • تاریخ درج:

دلایل محبوبیت کیف چرم

کیف چرم نه زن ‌و مرد می‌شناسد و نه سن ‌و سال. وقتی کیف چرم دست می‌گیریم از نوع کیف چرم زنانه و یا کیف چرمی مردانه، خود به ‌خود احساس شیکی می‌کنیم. بی‌دلیل هم نیست، چون در تبلیغات مد همواره کیف چرم را مظهر شیک‌ پوشی و خوش‌ تیپی دیده‌ایم. از این دلیل عمده که بگذریم، مابقی دلایل محبوبیت انواع کیف‌های چرم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • از لحاظ مدل، رنگ و اندازه تنوع بی ‌نظیری دارند و به ‌خوبی با هر لباس و استایلی ست می‌شوند.
  • از دوام بالایی برخوردار است.
  • محصولات چرمی هرگز از مد نمی‌افتند و همیشه شیکی خاص خودشان را حفظ می ‌کنند.

در انتخاب کیف چرم توجه به نکات زیر ضروری می باشد:

یراق آلات

قبل از تصمیم قطعی برای خرید کیف حتما یراق ‌آلات کیف انتخابی تان را به ‌دقت چک کنید. سگک، قفل و هر اتصال فلزی دیگری را از نظر نیندازید. درمورد زیپ یادتان باشد که به زیپ‌های فلزی بیشتر می‌توان اعتماد کرد. اتصالات دسته‌ها و بند رودوشی را هم فراموش نکنید. اما اگر خریدتان آنلاین و غیرحضوری است، کار کمی سخت می‌شود. حتما روی عکس زوم کنید تا بتوانید همه جزئیات را خوب بررسی کنید. ما در مونام سعی کرده ایم با تهیه عکس های با کیفیت در زوایای مختلف مقایسه و انتخاب را برای شما آسان نماییم.

انتخاب رنگ

رایج‌ ترین رنگ‌ های انواع کیف چرم زنانه و کیف چرم مردانه عبارتند از مشکی، قهوه ای تیره، عسلی (قهوه ای مایل به زرد) و قهوه ای روشن. رنگ‌ های مشکی و قهوه ای تیره برای محیط‌ های رسمی و حرفه ‌ای مناسب اند. این رنگ ها حسی آمیخته به قدرت و تسلط با خودشان همراه دارند و ست کردن ‌شان با بیشتر لباس ها به ‌ویژه برای آقایان مثل آب‌ خوردن است. در عوض رنگ‌ های عسلی و قهوه‌ای روشن برای محیط‌ های غیر رسمی مناسب‌ ترند. البته این انتخاب به سلیقه و استایل فردی خود شما بستگی دارد.

استایل

این نکته را مختص آقایان تدارک دیده ایم. فراموش نکنید که استایل کیفی که با خودتان سر کار می ‌برید باید به شغل تان بیاید. درست است که کیف را در درجه اول برای رفع نیازتان می‌خواهید، اما اگر استایل کیفتان را درست انتخاب کنید، می‌توانید حرفه‌ای تر به‌ نظر برسید.

تفاوت انواع کیف‌ های چرمی مردانه دستی و رودوشی:

کیف های چرم دستی بیشتر بدرد مشاغلی می‌ خورند که دفتر دستک‌شان زیاد است. پس اگر شغل‌ تان به گونه ای است که به حمل اسناد و مدارک یا لپ ‌تاپ نیاز دارید، کیف دستی برایتان مناسب تر است. این قبیل کیف ‌ها بیشتر با کت ‌و شلوار و به ‌طور کلی پوشش کاری رسمی بخوبی ست می‌شوند. اما کیف ‌های رودوشی ظاهر غیر رسمی تر دارند. کیف‌های رودوشی را کج هم می‌اندازند و در کل برای محیط‌ های کاری غیر رسمی ‌تر پیشنهاد می‌شوند. برای سفر هم کارایی دارند.

نکانی پیرامون خرید کیف چرمی زنانه و مردانه