انتخاب انواع کیف بر اساس نوع کاربرد

  • دسته بندی:
  • تاریخ درج:

دانستن استایل روزانه متفاوت شامل اسپرت، رسمی و ... کاملا طبیعی است، ولی برای کسانی که معتاد به کیف هستند این یک فاجعه است! زیرا آنان می خواهد با هر استایلی کیف متناسب با آن را ست نمایند. لذا انتخاب درست کیف با استایل یک دغدغه مهم برای این افراد است در ذیل ما به شما می گویم با هر استایلی چه نوع کیفی را انتخاب نماید.

کیف چرمی اداری:

در صورتی که می خواهید استایلی رسمی داشته باشید کیفی که دارای بند بلند باشد و بتوانید آن را روی شانه بیاندازید بهترین انتخاب می باشد. یکی از مزیت های این نوع کیف جادار بودن آن برای قراردادن اسناد و مدارک در کنار لوازم شخصی می باشد. این نوع کیف ها معمولا دوام بیشتری داشته و علاوه بر زیبایی جادار نیز می باشد. این نوع کیف ها برای خانم های شیک پوش علاوه بر کارایی بسیار شیک و مناسب می باشد.

کیف چرمی کج

در صورتی که شما قصد گشت و گذار دارید وتصمیم دارید از مغازه ها و فروشگاهها دیدن کنید و احتمالا لباسی پرو کنید یا خرید کنید کیفی را با استایل خود ست کنید که براحتی بتوانید قدم بزنید و اصطلاحا دست و بالتان را نبندد و حملش در طولانی مدت خسته کننده نباشد.انتخاب این مدل کیف باعث می شود که دست آزاد بوده و از هر دو دست بدون اینکه کیف برای شما مزاحمتی ایجاد نماید استفاده نمایید.
بر خلاف اینکه در کیف های اداری معمولا از رنگ های قهوه ای و مشکلی استفاده می شود، سعی کنید در انتخاب این نوع کیف در صورتی که لباسی با رنگ خنثی دارید از کیف هایی با رنگ های تندتر استفاده نماید. این باعث جلوه بیشتر کیف خواهد شد.

کیف چرمی مجلسی

در صورتی که برای شب به پارتی دوستانه و یا میهمانی رسمی دعوت شده اید می بایست کیف هایی با استایل مجلسی اننخاب نمایید، این مدل کیف ها معمولا جمع و جور و کوچک می باشند. بسته به لباسی که انتخاب می کنید که ساده و یا خیلی نگین دار و شلوغ است می بایست کیف ساده یا کار شده انتخاب نمایید.در صورتیکه لباس شما طرحدار و نگین داروپر زرق و برق اصلا حتما باید کیف ست شده با آن ساده باشد و برعکس. کیف های با رنگهای مشکی، نقره ای و طلایی و یا کیف ساده با بند بلند زنجیری برای این مراسمها مناسب است.

کوله پشتی

در صورتی که قصد دارید با دوستان خود به یک گردش تفریحی و یا کمپ بروید و یا در مسافرت قصد گشت و گذار طولانی در شهر و بازدید از مکان های مختلفی را دارید شاید تنها انتخاب شما کوله پشتی می باشد. امروزه انواع کوله پشتی در طرح ها و رنگ های مختلف با انواع کاربرد تولید می گردد. از مهمترین مزایای کوله پشتی توضیح وزن بین شانه ها بوده که باعث می شود به کمر و یا یک شانه وزنی متحمل نگردد. لذا در گشت و گذارهای طولانی علاوه بر حمل بسیاری از نیازمندیهای خود احساس خستگی کمتری را خواهید داشت.


در نهایت این شما هستید که متناسب با سبک خودتان می بایست کیف مورد نظر خود را انتخاب نمایید، در دنیای مد و فشن امروزه انتخاب کیف نشان از شخصیت و جایگاه شما می باشد و ما امیدواریم در این مقاله شما را با انواع کاربرد کیف آشنا نماییم.

انتخاب انواع کیف بر اساس نوع کاربرد