درباره مونام

#

مونام در سال 1398 به همت مونا محمدی با ایده ایجاد یک برند ایرانی موفق درحوزه تولید کیف چرم زنانه، کیف چرم مردانه و انواع مینی بگ های لوکس خلق گردید. هدف از ایجاد این مجموعه علاوه بر کارآفرینی و اشتغال تولید کیف های چرمی با بالاترین کیفت و قابل رقابت با انواع کیف های مشابه خارجی می باشد.

هدف اصلی مونام حفظ و ارتقاء ارزش افزوده این صنعت و محصولات مرتبط در کنار ایجاد اشتغال در داخل کشور می باشد. طراحی خاص و استفاده از نیروهای خلاق و توانمند ایرانی در کنار بکارگیری آخرین تکنولوژی های تولید نقطه تمایز و قابل رقابت محصولات تولیدی مونام می باشد.

مونام علاوه بر محبوبیت در بازار داخل موفق به صادرات کیف چرمی زنانه به کانادا، آمریکا، روسیه و برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان گردیده است.

مونام به عنوان یک برند موفق ایرانی در حوزه تولید محصولات چرم صنعتی

حمایت مالی و معنوی خود را در زمینه های مختلف علمی، هنری و صنعتی داشته و همچنین نگاه ویژه ای را به مسئولیت های اجتماعی در سوابق کاری خود قرار داده است.

امید است با یاری پروردگار و اعتماد به توانمندی نیروهای ایرانی با طراحی و تولید کیف چرمی و دیگر محصولات چرمی خاص با بالاترین کیفیت و ظرافت اقدام به ارایه محصولات خود در سطح جهانی نماید.

هدف اصلی مونام ارایه انواع کیف چرمی زنانه وکیف چرمی مردانه و انواع محصولات چرمی خاص، لوکس و متفاوت ایرانی در سطح داخلی و بین المللی می باشد.